poniedziałek, 17 grudnia 2012

Nowa "szata graficzna" na bloguWitajcie moi Drodzy Czytelnicy!
Nieraz wspominałam o tym, jak rośnie liczba osób odwiedzających mojego bloga i o tym jak bardzo mnie to cieszy i daje motywację do dalszego blogowania, umieszczania postów, informowania Was o życiu w Norwegii, o tym jak naprawdę funkcjonuje norweskie przedszkole, czy też pisania postów na tematy, które Was interesują, na których temat prosicie abym coś napisała. Samo blogowanie oczywiście również sprawia mi wiele radości, bo ja raczej z tych, dla których pisanie wypracowań, czy interpretacji wierszy, nie było karkołomną zmorą.. lecz wręcz przeciwnie! Dlatego wpisy powolutku zaczęły się mnożyć, a moja stronka już troszkę urosła :) To naprawdę cudowne uczucie, że robię to nie tylko dla siebie, ale też dla innych. Fakt, że mnie czytacie, sprawia, że teraz piszę bardziej dla Was, pilnuję aby wpisy pojawiały się systematycznie :) Mam nadzieję, że się wywiązuje? ;) Jedyne czego ciągle mi tutaj brakowało to zbyt mało interesująca "oprawa graficzna", w porównaniu z innymi blogami, "szata zewnętrzna" mojego bloga ciągle była taka laicka i prosta. Dlatego postanowiłam wprowadzić tu pewne zmiany, aby jeszcze milej było Wam tu zaglądać. Tło z widokiem na fjord chyba najbardziej oddaje temat blogu a dopasowanie czcionek mam nadzieje, że tylko umili Wam czas spędzony na czytaniu moich postów. Jestem całkiem zadowolona z efektu i mam cichą nadzieję, że Wam też się spodoba.

Dodałam również opcję "Zapisz się i otrzymuj posty na e-mail", dzięki czemu po zalogowaniu się na stronie mojego bloga, będziecie mogli czytać wszystkie posty na bieżąco i nic Was nie ominie :) Więc zapisujcie się jak tylko będziecie mieli chęć! Zapraszam wszystkich!! Wystarczy, że wpiszecie swój adres mailowy i naciśniecie przycisk "Submit", a wtedy jak tylko opublikuję post na stronie, Wy otrzymacie informację na maila.Następnie musicie koniecznie kliknąć na link potwierdzający a potem już tylko czekać na nowe posty :)

Off-topic - od dzisiaj będę również zamieszczać na końcu każdego posta krótką notkę niezwiązaną z tematem. Będzie to bardziej prywatna wiadomość ode mnie do Was, tak abyście mogli też lepiej  poznać mnie, autorkę tego bloga ;))

Off-topic
Po krótkim okresie 16-stostopniowych mrozów, przyszła odwilż i mamy czasami plus 3 stopnie, śnieg się rozpuszcza i robi się to, czego nie lubię najbardziej, czyli "ciapa". Dzień trwa zaledwie 5 godzin, a przez resztę dnia panuje ciemność. Ale ja myślę już tylko o zbliżających się świętach, robimy powoli zakupy, porządki świąteczne, dekorujemy mieszkanko :) Miłego wieczoru Wam życzę. Ja dzisiaj spędzam mój wieczór z mężem przy lampce dobrego wina i blasku relaksujących świec. Taka mała moja niespodzianka.. ;)

2 komentarze:

  1. Widzę, ze Twój blog ewoluuje,nie tylko szata graficzna się zmienia :) Miło, naprawdę miło się tu "gości":))Dziękuje za polecenie mojego bloga :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bardzo mi miło :) A co do bloga to cała przyjemność po mojej stronie :)

      Usuń